Разлика помеѓу преработките на „Православие во Полска“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Полска православна црква
(Пренасочување кон Полска Православна црква)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Полска православна црква)
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[Полска Православнаправославна црква]]
3.967

уредувања