Разлика помеѓу преработките на „Отоманска Империја“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Отоманско царство
(Bjankuloski06 ја премести страницата Отоманска Империја на Отоманска империја презапишувајќи врз пренасочување)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Отоманско царство)
#пренасочување [[ОтоманскаОтоманско империјацарство]]
3.967

уредувања