Разлика помеѓу преработките на „Фудбалски сојуз на Германија“

с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:ЕвропскиСојузи фудбалскиво федерацииУЕФА|Германија]]
[[Категорија:Фудбал во Германија]]
[[Категорија:Спортски организации во Германија]]