Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска Федерација на Австрија“

с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:ЕвропскиСојузи фудбалскиво федерацииУЕФА|Австрија]]
[[Категорија:Фудбал во Австрија|Австрија]]
[[Категорија:Спортски организации во Австрија]]