Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Историја-никулец“

с
(nbsp)
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr><td>[[Податотека:Hourglass.svg|20px]]</td><td>&nbsp;Оваа статија поврзана со [[историја]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
[[Категорија:Никулци одза областа на историјатаисторија]]
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за никулци од областа на историјата| ]]