Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
| subject =
| qualifier = поврзано со [[археологија]]та
| category = Никулци одза областа на археологијатаархеологија
| tempsort =
| name = Шаблон:Архео-никулец
<noinclude>
[[Категорија:Никулци за наука|Археологија]]
[[Категорија:Никулци одза областа на историјатаисторија|Археологија]]
 
</noinclude>