Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Монголија“

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(Нова страница: thumb|[[Image:FIAV 111000.svg|20px Знамето на Монголија, 1:2]] Моменталното '''знаме на Монго...)
 
[[bs:Zastava Mongolije]]
[[de:Flagge der Mongolei]]
[[en:Flag of Mongolia]]
[[el:Σημαία της Μογγολίας]]
[[es:Bandera de Mongolia]]