Категорија:Економија на Фарските Острови: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8399970 (translate me))
сНема опис на уредувањето
{{Катпов}}
[[:en:Category:{{рв|Economy of the Faroe Islands]]}}
[[:pt:Categoria:Economia das Ilhas Feroé]]
{{Ризница-врска|Economy of the Faroe Islands}}
 
[[Категорија:Фарски Острови]]
[[Категорија:Економија по земја|Фарски острови]]