Предлошка:Монголија-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"> <font size=6> 50px </font>Оваа статија поврзана со Монголија...)
 
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Никулци за нигер-конгоански јазици<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони за никулци|{{PAGENAME}}]]
 
[[en:Template:Nc-lang-stub]]
</noinclude>