Разлика помеѓу преработките на „Страни на светот“

нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Компас]]
 
ЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊЊассасааааааааа се означува компасот
 
{{Страни на светот}}
 
Анонимен корисник