Разлика помеѓу преработките на „Суперспроводливост“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Суперпроводливост| ]]
[[Категорија:Суперпроводници]]
[[Категорија:Егзотични материи]]
[[Категорија:Категорија:Фазни преоди]]