Разлика помеѓу преработките на „Ахен“

Додадени 70 бајти ,  пред 4 години
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[[Категорија:Окрузи во Германија]]
[[Категорија:Рајнска област]]
[[Категорија:Слободни царски градови]]
26

уредувања