Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Infobox football biography 3
| name = {{flagicon|Шпанија}} Фернандо Торес
| image = [[Податотека:TorresFinale12 cropped.jpg|thumb|200px]]
| caption =
| fullname = Фернандо Хозе Торес Санз<ref name="Statistics">{{Cite web
| title = Statistics