Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Гватемала]]
[[Категорија:Град Гватемала| (град)]]
[[Категорија:Градови во Гватемала]]
[[Категорија:Главни градови во Средна Америка]]