Разлика помеѓу преработките на „Зимзелено растение“

Одбиена последната промена (од 217.16.90.78) и ја поврати преработката 3137610 на Bjankuloski06
(Одбиена последната промена (од 217.16.90.78) и ја поврати преработката 3137610 на Bjankuloski06)
*[[Полулистопадни растенија]]
 
Лисјата на зимзелените дрвја не паѓаат во есен.
== Наводи ==
{{наводи}}