Разлика помеѓу преработките на „Вест (дневен весник)“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
(update)
language = [[Македонски]] |
political = [[неутрален]] |
circulation = 35.000 <small>(јануари 2007)</small> <br> 3032.000 <small>(август 2015)|
headquarters = 11 октомври бр.32 Скопје |
editor = [[Горан Михајловски]] |
Анонимен корисник