Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија Хемиски елемент/изотопен распад3“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: |- | rowspan="3" style="vertical-align:middle;" | {{#if:{{{link|}}} | [[{{{link}}}|<sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}]] | <sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}}} | rows...)
 
с
| {{#if:{{{link3|}}} | [[{{{link3}}}|<sup>{{{pn3}}}</sup>{{{ps3}}}]] | <sup>{{{pn3}}}</sup>{{{ps3}}}}}<noinclude>
{{документација}}
[[Категорија:Шаблони за делови од Инфокутија Хемиски елементиелемент]]
</noinclude>