Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија Хемиски елемент/изотопен распад2“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: |- | rowspan="2" style="vertical-align:middle;" | {{#if:{{{link|}}} | [[{{{link}}}|<sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}]] | <sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}} }} | row...)
 
с
| {{#if:{{{link2|}}} | [[{{{link2}}}|<sup>{{{pn2}}}</sup>{{{ps2}}}]] | <sup>{{{pn2}}}</sup>{{{ps2}}} }}<noinclude>
{{документација}}
[[Категорија:Шаблони за делови од Инфокутија Хемиски елементиелемент]]
</noinclude>