Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија Хемиски елемент/изотопен распад3“

Создадена страница со: |- | rowspan="3" style="vertical-align:middle;" | {{#if:{{{link|}}} | [[{{{link}}}|<sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}]] | <sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}}} | rows...
(Создадена страница со: |- | rowspan="3" style="vertical-align:middle;" | {{#if:{{{link|}}} | [[{{{link}}}|<sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}]] | <sup>{{{mn}}}</sup>{{{sym}}}}} | rows...)
(нема разлика)