Предлошка:Навлента: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
(Ја заменувам страницата со '<includeonly>{{#invoke:Navbar|navbar}}</includeonly><noinclude> {{документација}} </noinclude>')
сНема опис на уредувањето
<includeonly>{{#invoke:Navbar|navbar}}</includeonly><noinclude>
{{документација}}
[[Категорија:Шаблони за внатрешни врски]]
[[Категорија:Шаблони на основа на Lua]]
</noinclude>