Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Potatius“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Tovk909 на Разговор со корисник:Potatius: Автоматски преместена страницата при преименување...
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Tovk909 на Разговор со корисник:Potatius: Автоматски преместена страницата при преименување...)
106

уредувања