Нирнбершки собири: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Нацизам-никулец}}
 
[[Категорија:Нацистички поими]]
[[Категорија:Нацизам]]
[[Категорија:Трет Рајх]]