Моч: Разлика помеѓу преработките

Одземени 64 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
сНема опис на уредувањето
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Физиологија]]
 
[[Категорија:Систем за излачување]]
[[Категорија:ФизиологијаИзлачување]]