Разлика помеѓу преработките на „МедијаВики:Gadget-HotCat“

с
нема опис на уредувањето
с (Создадена страница со: HotCat, брзо и лесно додавање / бришење / промена на категорија на страница, со п...)
 
с
 
[[:en:WP:HOTCAT|HotCat]], брзо и лесно додавање / бришење / промена на категорија на страница, со предлогсамодополнувачки на име на категоријапредлози <small>&#91;[[:FileПодатотека:HotCat.png|пример]]]</small>