Разлика помеѓу преработките на „Бургунди“

Одземени 12 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Антички германски народи]]
[[Категорија:Германски племиња]]
[[Категорија:Источногермански народи]]