Разлика помеѓу преработките на „Јован VII Палеолог“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox monarch | name = Јован VII Палеолог | title = Византиски цар | image = John V...)
 
{{s-bef|before=[[Јован V Палеолог|Јован V]]}}
{{s-ttl|title=[[Список на византиски цареви|Византиски цар]]|years=1390
|regent1=[[Андроник V ПалеоплогПалеолог]]}}
{{s-aft|after=[[Јован V Палеолог|Јован V]]}}
{{end}}