Разговор со корисник:Pe-ga-sos: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Memasa на Разговор со корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување...
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Memasa на Разговор со корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување...)
106

уредувања