Предлошка:Албанија-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5911682 (translate me))
Нема опис на уредувањето
{{asbox
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > [[Слика:Flag of Albania.svg|30px|Албанија]]</td ><td >''&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Албанија]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div ></center>[[Категорија:Никулци за Албанија<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
| image =Flag_map_of_Albania.svg
| pix = 20
| subject =
| qualifier = поврзана со Албанија
| category = Никулци за Албанија
| tempsort =
| name = Шаблон:Албанија-никулец
}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за Албанија|§]]
</noinclude>