Разлика помеѓу преработките на „Горица (округ)“

Додадени 22 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с (ситна поправка)
{|
|valign="top"|
*[[Дреново (Албанија)|Дреново]]
*[[Гора (Албанија)|Гора]]
*[[Горица (Албанија)|Горица]] (Корча)
*[[Лекас]]
*[[Либоник]]
|width="33"| 
|valign="top"|
*[[Дворани]] (Молај)
*[[Молај]]
*[[Пирг]]
*[[Појан]]
*[[Општина Булгареци|Ќендр Булгарец]]
*[[Виткуќ]]
*[[Воскоп]]