Лав III Сириец: Разлика помеѓу преработките

Одземени 9 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:ИсавријанoваСириска династија]]
[[Категорија:Византиски императори од 8 век]]
[[Категорија:Родени во 685 година]]