Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Список на географски никулци“

с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q14360582.
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q14360582)
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q14360582.)
 
[[Категорија:Никулци од областа на географијата]]
 
[[fr:Wikipédia:Catégories d'ébauches/Ébauches géographiques]]
1.761

уредување