Википедија:Правно одрекување: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q11015023.
с (Робот: Селам 5 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q11015023)
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q11015023.)
[[Категорија:Википедија:Одрекување од одговорност|*]]
 
[[eu:Wikipedia:Lege oharra]]
[[hu:Wikipédia:Jogi tanács]]
1.898

уредувања