Разлика помеѓу преработките на „Квадратна милја“

Одземени 17 бајти ,  пред 5 години
с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q232291.
с
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q232291.)
 
[[Категорија:Империјални единици]]
[[Категорија:Американски мерни единици]]
 
[[tr:Mil kare]]
1.668

уредувања