Разлика помеѓу преработките на „Дубаи“

Одземени 14 бајти ,  пред 4 години
с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q612.
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q612.)
[[Категорија:Градови во Обединетите Арапски Емирати]]
[[Категорија:Емирати во Обединетите Арапски Емирати]]
 
[[pl:Dubaj]]
1.645

уредувања