Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 522 година п.н.е.“

с
Bot: Cleaning up interwiki
(Pywikibot v.2)
 
с (Bot: Cleaning up interwiki)
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:522 п.н.е.}}
[[war:Kaarangay:Mga natawo han 522 UC]]
15.694

уредувања