Разлика помеѓу преработките на „Енди Родик“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Родик}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски тенисери]]
[[Категорија:Живи луѓе]]