Разлика помеѓу преработките на „Дороти Ричардсон“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
Ричардсон починала на 17 јуни 1957 во Бекенхем, Кент, на 85 годишна возраст.
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Ричардсон, Дороти}}