Разлика помеѓу преработките на „Џерард Батлер“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
*{{imdb|0124930}}
<!-- Metadata: see [[Wikipedia:Persondata]]
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}