Разлика помеѓу преработките на „Ешли Тисдел“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
Ешли работи и како продуцент во многу филмови вклучувајќи го Сликај го ова.Ешли го позајми гласот на Кендис Флин во Дизни анимираната серија Финеас и Ферб.Во 2009 ја имаше нејзината прва вистинска улога(надвор од Дизни) во серијата Хелкетс како Савана Монро,интензивна и религиозна навивачка.
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски глумци]]