Разлика помеѓу преработките на „Зајак без уши (филм)“

embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
::•2008: Ернст Лубик награда (Ernst Lubitsch Prize)
::•2010: Бронзена Палм –награда (Bronze Palm Award) на мексичкиот интернационален филмски фестивал
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмови]]