Разлика помеѓу преработките на „Жан Дарлан“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Француски генерали]]