Разлика помеѓу преработките на „Жорж Сименон“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Белгиски писатели]]