Разлика помеѓу преработките на „Емоција“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
<!-- {{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}
{{Нормативна контрола}}