Разлика помеѓу преработките на „Блерим Дестани“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{imdb emri|id=1773716|emri=Blerim Destani}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Албански глумци]]
[[Категорија:Живи луѓе]]