Разлика помеѓу преработките на „Шпретал“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Бауцен (округ)]]