Разлика помеѓу преработките на „Клуб Серо Портењо“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с (Bot: Migrating 21 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q914086 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
{{Парагвајска Примера Дивизион}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Фудбалски клубови од Парагвај|Серо Портењо]]