Разлика помеѓу преработките на „Уфа“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
|}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Русија]]