Разлика помеѓу преработките на „Куков Проток“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
* [http://www.teara.govt.nz/1966/C/CookStrait/TheSeaFloor/en Енциклопедија на Нов Зеланд] {{en}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Протоци во Нов Зеланд]]
[[Категорија:Марлборо (Нов Зеланд)]]