Разлика помеѓу преработките на „Политичка економија“

embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(+img)
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
 
{{Јавна политика}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Политичка економија| ]]