Разлика помеѓу преработките на „Кајзер“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with Wikidata information)
* [[Список на германски владетели]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски цареви| ]]
[[Категорија:Германско царство]]